השוואת מחירי ביטוח רכב – יד2 ביטוח

יד2 ביטוחהשוואת מחירי ביטוח רכב באינטרנט הפכה לקלה ופשוטה מאוד בשנים האחרונות וכיום פועלים מספר אתרים אשר כל ייעודם הוא להשוות עבורכם בין חברות הביטוח השונות, על מנת שתוכלו לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורם.

הסיבות העיקריות לכך הן חיסכון בזמן, שקיפות מלאה על הכיסוי הביטוחי ובנוסף, קנית ביטוח רכב באינטרנט מאפשרת קבלת הנחה משמעותית בביטוח הרכב.

תהליך השוואת מחירי הביטוח זהה בכולם, יש למלא טופס הכולל את כל הפרטים הרלוונטים, בין אם פרטים על הרכב, על בעל הפוליסה והנהג. לאחר מכן תבצע המערכת השוואה בין מספר חברות ותציג רשימה של חברות הביטוח, סוג הביטוח ומחיר.

אתר יד2 ביטוח

לזירת השוואת מחירי ביטוח הרכב באינטרנט הצטרף לאחרונה אתר חדש (עדיין בגרסת בטא) ושמו יד2 ביטוח. האתר הוקם בשיתוף פעולה של חברת מזרח סוכנות לביטוח ואתר יד2 הוותיק.

יד2 ביטוח כולל מערכת השוואת מחירים חכמה המאפשרת לכם להשוות בין הצעות חברות הביטוח השונות ולקנות אונליין ביטוח רכב במחירים המשתלמים ביותר. באתר ניתן לבטח רכבים פרטיים ורכבים מסחריים במגוון ביטוחי רכב: ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף.

השוואת המחירים מתבצעת מול מרבית חברות הביטוח בארץ: AIG, הפניקס, הראל, אליהו, שלמה, כלל ביטוח, מגדל, מנורה מבטחים והכשרת היישוב – סה"כ 9 חברות, אבל בהחלט בולטות בהיעדן שתי חברות: ביטוח ישיר ו-9000000.

כמו כן, האתר אינו מציע הצעות מחיר לביטוח של מספר כלי רכב שונים, שאינם פרטיים, כגון: משאיות מעל 4 טון, רכב לימוד נהיגה, מונית, רכב בליסינג תפעולי, אוטובוס ורכבי הסעות, נגררים, רכב ספורט, קבריולט, גג נפתח/קשיח, רכב מיבוא אישי ורכבים בשווי מעל 300,000 ₪.

ממשק האתר מעוצב בצורה נאה ונוחה ומחולק לארבעה שלבים, עם אינדיקציה בראש כל עמוד העוזרת להבין באיזה שלב נמצאים:

פרטי הרכב והנהג – מילוי טופס בפרטים על הרכב והנהגים.

עמוד תוצאות השוואה – מחירי ביטוח הרכב בחברות השונות.

פוליסת ביטוח רכב – לאחר שבחרתם את הצעת המחיר – ממלאים את הפוליסה

תשלום – ביצוע תשלום עבור ביטוח הרכב (הפוליסה נשלחת בדואר).

בנוסף, מציע האתר גם שירות טלפוני, בשיחת חינם, בו ניתן להתקשר ולקבל הצעת מחיר בטלפון.