סוגת משיקה אתר אינטרנט חדש

סוגתחברת סוגת השיקה בימים אלה אתר אינטרנט מחודש, האתר משמש כפורטל מתכונים רחב – שיתוף גולשים בהעלאת תכנים: מתכונים, טיפים, תגובות ומאמרים רבים בתחומים מגוונים כגון גבינות, יין, תזונה ובריאות, סושי ומטבחים ממגוון עדות וחגים.

האתר מציע לגולשים מידע רב בתחום הקולינריה גם לבשלנים מקצועיים וגם לחובבים.
באתר גם יכולים הגולשים להרכיב ספר מתכונים אישי ממגוון המתכונים באתר, לקבל מגוון טיפים לבישול ותזונה נכונה, לקרוא מאמרים מקצועיים המשלבים תזונה ובריאות, להוסיף מתכוני גולשים, להשתמש במחשבון המרת כמויות, מידע כללי אודות החברה והמפעל וכמובן מוצגים שם כל מוצרי סוגת. רוב המתכונים באתר הורכבו על ידי שפים מובילים: עומר מילר,אבי ביטון,ארז קומרובסקי,צ'רלי פדידה, בל קפצן ועוד וחלקם אף מצולמים בוידיאו.

השקת האתר החדש הינה בהמשך למגוון הפעילויות שהחברה מבצעת לצורך שמירה על קשר עם לקוחותיה כגון השקת אפליקצית imatkon באייפון ועמוד בפייסבוק בו היא מזמינה את הגולשים להעלות מתכונים וטיפים שונים בתחום הקולינריה. לאחרונה ערכה חברת סוגת פעילות ייחודית בפייסבוק לבלוגרים קולינאריים, במסגרתה נבחנו כישורי הבישול של 12 בלוגרים אשר הצטרכו להרכיב ארוחה שלמה ממוצרי סוגת במטרה לזכות בפרס הגדול- סדנת בישול בפריז.

דיוויד פרנקלין, יו"ר ומנכ"ל סוגת: "חדשנות והשאיפה להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה תוך שמירה על קשר עם לקוחותינו הנאמנים, הינם חלק מאבני היסוד שלנו ב"סוגת". האתר הינו המראה של ערכים אלה: הוא מכיל את כל המידע אשר גולשים מחפשים בתחום הקולינריה – אם במתכונים ואם בהמלצות לבישול או תזונה נכונה".